May 2021 Study Schedule

As we approach the middle of April, we want to publish our May plan. We need to take GreenCheap's development work a little slow. In this case, we have no disclosure plans until April, except for security vulnerabilities.

GreenCheap Planning

New Released V3.2.2

GreenCheap packages have been refreshed and are now faster. You can read our article to get information about Renewed Services.

2.0.11-RC1 Güncelleme Notları - Google Analytics Hatası

Yeni bir versiyon ile karşınızdayız. Bu paket ile önemli olan hataları giderdik. En önemliside Safari Tarayıcı problemleriydi. 2.0.11 versiyonun kademelerini yayınlamayacağız ancak 2.0.12-RC1 hazırlıklarına ve planlı çalışmayı kısa sürede yayınlacağız.

Yapılması Gereken İşlere Nasıl Ulaşırım?

Eğer sizde GreenCheap'e destek vermek istiyorsanız ve bu desteği yazılım kanalından yapacaksanız, birlikte hareket edebileceğimiz bir servis kullanmalıyız. Bu servisi Trello olarak belirledim.

Manifesto: Yıllık Periyotlarla GreenCheap'i Güncelleme

CMS'in pek yakında düzene girmesinden sonra, yıllık veya altı aylık periyotlarla önemli güncellemeleri vermeye karar verdim. Bu yüzden güncellemeler genelde Symfony ve Vuejs paketleri için gelecektir.

Safari Tarayıcı - Marketplace - Seo Eklentisi

2.0.8.9 versiyonunu geride bırakırken, Alpha'dan çıkış yapmaya neredeyse hazır durumdayız. Yeni bir versiyonda sizleri neler bekliyor. Bugün bunları konu alacağız.

Topluluk Ve Yeni Eklentiler - Geliştirmeler

Green Cheap, bugün itibari ile alpha versiyonunda yanına alındı. Bu durumdan dolayı çok mutluyum ve gelen talepleri görünce iştahım daha çok kabarıyor. Fakat eksikler mevcut, bu eksikleri birlikte halledebiliriz. Eğer bu proje bir topluluk tarafından kullanılacaksa. Yazılımcı olmasanız dahi yardıma ihtiyacım var. Paketden çok fikir projeye daha çok nimetler katacaktır. Bu yüzden topluluğa fikirler vermekden çekinmeyin.

GreenCheap Yayında

2019 Mart ayından bu zamana kadar, geliştirmeye çalıştığım bu projeyi nihayet yayına alabildim. Önceden bu proje kapalı kaynak şeklinde yayına alınacaktı, fakat son bir karar ile açık kaynağa çevirdim. Bu sayede topluluk ile birlikte geliştirme fırsatları yakalayabileceğimi düşünüyorum.

GreenCheap CMS

Follow us on social media

We'll let you know about new announcements, publications and everything else on our social media accounts.

Contact us directly at support@greencheap.net

Greencheap logo

♥ GreenCheap is developed with love and caffeine.